Nasza oferta

Nasza oferta

Produkujemy meble na wymiar

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę mebli na wymiar . Są to meble kuchenne, zarówno te klasyczne jak i nowoczesne, które wyznaczają nowe standardy na rynku meblowym. Pokazują rozwój technologii i wykorzystywanych materiałów. Przeznaczone są dla osób o wszechstronnych gustach. Meble łazienkowe , szafy przesuwne, garderoby na wymiar , dopasowane do potrzeb każdego pomieszczenia i meble biurowe.

W meblach stosujemy akcesoria sprawdzonych firm takich jak: Hettich, Blum, Hafele. W zakres naszej kompleksowej oferty wchodzi również pomiar u klienta, projekt, doradztwo w sprawie doboru materiałów , kolorystyki, transport oraz montaż waszych mebli w pomieszczeniu wskazanym przez klienta. Z naszej strony gwarantujemy obsługę serwisową. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi naszymi wyrobami.


Oferujemy meble na wymiar:

Chmura tagów

Wrocław meble kuchenne, meble kuchenne na wymiar, meble kuchenne, kuchnie, szafy przesuwne, szafy wnękowe na wymiar, garderoby na wymiar, kuchnie na wymiar, Wrocław, Twardogóra, Lubin, Oleśnica, Dolnośląskie, firmy meblowe, Twardogóra firmy meblowe

Dane firmy

Copyright © 2017 ŻYLAK MEBLE | Exprism and Grafiweb